Ubuntu Linux pritaikymas neįgaliesiems


Tesiu toliau.
Ekrano skaityklė "Orca" ir prognozuojamo teksto įvedimas "Dasher"
Jei Jums sunku skaityti, tai Jums gali perskaityti "Orca", kuri įgarsina visą tekstą, matomą ekrane. Taigi einame Sistema - Nustatymai - Universali prieiga - Pagalbinių technologijų nustatymai ir spaudžiame Pageidaujamos programos ir Pritaikymas neįgaliesiems ir pažymime Paleisti paleidimo metu. Taip pat galima įjungti prognozuojamo teksto įvedimą "Dasher".

Neįgaliesiems pritaikytas prisijungimas
Tiesą sakant, nežinau, kaip tai veikia. Pats naudoju automatinį prisijungimą, bet, jei kam reikia, parašysiu. Taigi einame Sistema - Nustatymai - Universali prieiga - Pagalbinių technologijų nustatymai ir spaudžiame Neįgaliesiems pritaikytas prisijungimas, tada Pritaikymas neįgaliesiems ir pažymime, ką norime.

Klavišų susiejimai
Galima įvairius klavišus ar jų kombinacijas susieti su įvairiomis sistemos komandomis, pvz. pašto patikrimas, langų uždarymas ir t.t. Taigi einame Sistema - Nustatymai - Klavišų susiejimai.


Windows pritaikymas neįgaliesiems - http://vertimas.vdu.lt/twsas/translations/transhtml.aspx?dirid=16777217&tplid=Bendras&auto=1&sync=1&translateurl=http%3a%2f%2fwww.msprojectstart.org%2fwinaccess.htm

Komentarai

Populiarūs įrašai