(Ne)užsikrauna internetas įjungiant kompą


Antraštė gal neaiški, bet stengsiuosi aiškiai aprašyti problemą.

Nuo tada, kai pradėjau naudotis internetu "Optimalus Plius" (TEO), prasidėjo tokios problemos: kai įjungiu kompą, internetas neužsikrauna, perkrovus kompą, internetas užsikrauna ir veikia stabiliai greitai.

Modemas - Pirelli DRG A125G. Internetas pajungtas dviem kompams (routeris). Gal galite paaiškinti, kaip išspręsti šią problemą ;)

Atnaujinta 13:17:
Kai pasikrauna kompas, vietoje "kompiuteriukų" sukasi dvi rodyklėlės (žiūrėkite pav.).

Komentarai

 1. visų pirma, tai internetas negali UŽSIKRAUTI. čia gi ne programa! Iš tikro tavo kompas prisijungia (arba kartais neprisijungia) PRIE interneto (:

  gal kažkas negerai nustatymuose ir kai kompai du tai ir neveikia, neteisingai pasiima IP adresą ar ką. pabandyk tik kai vienas kompas pajungtas, ar tas pats vyksta ar ne.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Tas pats.

  Dažnai kompas neranda modemo (vietoje kompiuteriukų prie laiko sukasi dvi rodyklėlės).

  AtsakytiPanaikinti
 3. Tikrai padėtų jei nurodytumei tikslesnius parametrus: operacinė sistema (spėju Ubuntu), tinklas jungiamas per WiFi? Ar naudojami WiFi šifravimo algoritmai, jei taip ar raktai statiniai? Kaip sukonfigūruotas modemas? Ar jis visada prisijungęs prie tinklo ar kai nenaudojamas „padeda ragelį“?
  Dabar sudėtinga ką nors pasakyti. Spėjimas iš lubų: kompiuteriui užsikrovus modemas skambina pr DSL'ą ir kol prie jo neprisijungia neatiduodą adreso per DHCP. Arba nepriima WiFi klientų.
  Tuo metu kai nepavyksta prisijungti galima konsolėje patikrinti ar interfeisas turi adresą (ifconfig komanda), jeigu ne - žiūrėti ar prisijungęs prie access point'o (iwconfig). Toliau sprendimų kelių daug, bet kadangi aš net nežinau ar tu naudoji WiFi tai toliau kol kas nesiplėsiu ;)

  AtsakytiPanaikinti
 4. OS - vienam kompe Ubuntu, kitam - WinXP. Tinklas nežinau per ką jungiamas, bet spėju ne per WiFi. Modemas visada prisijungęs prie tinklo.

  AtsakytiPanaikinti
 5. No can do. Visiškai nėra duomenų apie problemą. Iš tavo aprašymo aš žinau tiek: kompiuteris su Ubuntu arba XP iš pirmo karto neprisijungia (kaip neprisijungia?) prie kažkokio tinklo. Tai yra tas pats kaip atėjus pas daktarą pasakyti „man kažką skaudą, kaip man gydytis?“

  AtsakytiPanaikinti
 6. Kai įjungi kompą, jis ieško tinklo (sukasi dvi rodyklėlės), bet neranda. Tada perkraunu kompą ir kompas prisijungia prie tinklo ir internetas veikia.

  AtsakytiPanaikinti
 7. Labas. Gal jau pavyko išspręsti šią problemą? Gali pasakyti kaip?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Susitvarkė savaime po Ubuntu perinstaliavimo. Kartais iškart neprisijungia. Tada išjungiu ir vėl įjungiu tinklą (prie laiko paspausdamas tinklo piktogramą).

   Panaikinti

Rašyti komentarą

Populiarūs įrašai