"Radio Tray" - jau lietuviškai

Nauja "Radio Tray" versija jau ir lietuviškai! Daugiau nei 38 lietuviškos stotys (kai kurios su skirtingais bitreitais (pas ką lėtesnis internetas), populiariausios, universitetų, religinės, regioninės (nuo Neringos iki Vilniaus ir t.t.).

Diegimas
 1. Radio Tray 0.5.1 galima atsisiųsti iš čia: https://sourceforge.net/projects/radiotray/files/releases/radiotray_0.5.1_all.deb/download.
 2. Grojaraščio failą su daugiau nei 38-omis lietuviškomis radijo stotimis atsisiųsti iš čia: http://dl.dropbox.com/u/5751206/bookmarks.xml.
 3. Atsisiuntus, grojaraščio failas talpinamas čia: /home/jusuvartotojovardas/.local/share/radiotray (jei nematote .local, /home/jusuvartotojovardas/ aplanke paspauskite CTRL+H klavišus).
Naudojimas
Programą randama Programos - Garsas ir vaizdas meniu (atidarius programą, paspauskite ant šalia laiko ir datos atsiradusios piktogramos ir išsirinkite stotį).

P.S. Programa skirta "Debian" pagrindu kurtoms OS (Ubuntu, Baltix, Linux Mint) ;)

Komentarai

 1. Pažiūrėk ar visos stotys veikia (nes kelias teko valyt) :) vertimas dar su trūkumais, su programos autorium tikiuos greit pavyks tai ištaisyt ;)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Man veikia, bet kodėl nėra "Laisvosios bangos"?

  AtsakytiPanaikinti
 3. Nes wma formatu transliuojama: http://82.135.234.195/banga.wax, nebent žinai kitą adresą :)

  AtsakytiPanaikinti

Rašyti komentarą

Populiarūs įrašai