[Citata] Francis Ford Coppola: menas ateityje gali būti nemokamas

Francis Ford Coppola (g. 1939 m. balandžio 7 d. Detroite, Mičiganas) – JAV režisierius, prodiuseris ir scenaristas, apdovanotas 5 Oskaro prizais. Labiausiai žinomas savo filmais „Krikštatėvis“, „Drakula“, „Šių dienų apokalipsė“. Apie filmų ir muzikos nemokamą siuntimąsi internetu jis sakė:

This idea of Metallica or some rock n’ roll singer being rich, that’s not necessarily going to happen anymore. Because, as we enter into a new age, maybe art will be free. Maybe the students are right. They should be able to download music and movies. I’m going to be shot for saying this. But who said art has to cost money? And therefore, who says artists have to make money?

Lietuviškai:
Mintis, kad Metallica ar koks kitas rokenrolo atlikėjas turi būti turtingas nebūtinai bus tvari ateityje. Nes gal būt žengiant mums į naują amžių menas bus nemokamas. Gal studentai teisūs. Jie turi turėti galimybę siųstis muziką ir filmus. Mane sušaudys už tokius žodžius. Bet kas sakė, kad menas privalo kainuoti pinigus? Ir jei taip, tai kas sako, kad menininkai turi uždirbti?

Komentarai

Populiarūs įrašai