[Nuoroda] Ką reiškia "Dievas"? (Marilyn Sewell)

Manau, kad, jei mes kuo nors domimės, turime susipažinti su įvairiomis nuomonėmis. Domiuosi religija. Internete radau gan įdomų straipsnį (turiu ir popieriuje), kuris gali būti įdomesnis ateistams ir agnostikams arba norintiems gyventi dvasinį gyvenimą (tikintieji savo tiesas jau rado).
Straipsnį parašė pastorė Marilyn Sewell. Skaitykite jį ČIA ir parašykite nuomonę komentaruose ;)

Komentarai

 1. Laba diena, Cybersig :) Ačiū už nuorodą į straipsnelį. Kadaise irgi parašiau savo kuklią nuomonę šiuo klausimu :) Jeigu įdomu, užsuk. O jei trumpai: nemanau, kad reikia labai sudėtingai į viską žiūrėti. Žinomą, įvairūs konfliktai su savimi yra neišvengiami, bet geri jų sprendimai visada slypi paprastume... http://gabrielsmile.blogspot.com/2010/07/jeigu-netiki-dievu.html

  AtsakytiPanaikinti
 2. Dėkui už nuoroda. Labai patiko mintis: VISAS tikėjimas yra tavo viduje. Dievas gyvena tavo širdyje ir iš ten valdo visą pasaulį!

  Tačiau, ką daryti, jei širdyje vietoj Dievo tūno velnias ir tas žmogus sako esąs giliai tikintis? ;)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Rašiau komentarą, ir visas dingo :)) Kas čia per trugdžiai :)
  Žodžiu, tikintis žmogus privalo laikytis tikėjimo tiesų, arba išpažinti bent pagrindinius principus. Skelbkis nesiskelbęs, nuo savęs nepabegsi... Velnias, arba bloga energija, blogis įsikūnyja tuose, kuriuos nuolat lydi prieštaravimai.. Jeigu tavo ir kitų širdys mielai sugeria gėrį, tai blogis keršto bumerangu neišvengiamai grįžta atgal.. Ką daryti? Gailėtis ir melstis už tokį žmogų, būtų šabloniškas atsakymas..
  Kita vertus.. jeigu mes non stop kasdien valgytume cukrų, nejaustume, kad jis saldus; nežinotume, kas yra aukštai, nepabuvoję žemai, taigi nežinotume, kas yra gėris, jeigu nebūtų blogio. Tad manau, kad viskas, kas esti pasaulyje yra reikalinga, kad palaikyti darnią tarpusavio harmoniją, tikiu, kad yra svarstyklės, kuriose vieni dalykai atsveria kitus. Kas kurią pusę pasirenka - kiekvieno asmeninis reikalas ;)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Taip, harmonija egzistuoja. Religija tokiam žmogui gali padėti, bet visiškai pakeisti jo negali. Gal taip ir turi būti?

  Hm, man taip pat neįdeda komentaro ;)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Manau, kad blogos nuostatos ir netinkamas požiuris keičiasi sulyg dideliais sukrėtimais gyvenime... ;)

  AtsakytiPanaikinti

Rašyti komentarą

Populiarūs įrašai