[Trumpai] Dievas sukūrė visatą, o žmonės sukurs ...

Technologijos.lt radau įdomų straipsnį apie tai, kad galbūt gyvename virtualioje visatoje. Kalbant paprastai, mes gyvename kolboje sukurtoje visatoje.

Mokslininkai gali šią galimybę patikrinti ir mėginti sukurti savo visatą. Kas bus, jei pavyks tai padaryti? Vienoje kolboje atsiras daugybė naujų kolbų? Kaip tai paveiks mus pačius? Kas bus, jei kolba pateks į blogas rankas?

Jei mokslininkams pavyks sukurti virtualią visatą, tai gali būti įrodyta, kad mūsų visatos Kūrėjas tikrai egzistuoja.
Vienas atsakymas su daugybe naujų klausimų.

Papildyta balandžio 25 d. 12 val. 45 min.
Mąsčiau apie evoliuciją. Jei visata buvo sukurta, gali būti, kad po sukūrimo kūrėjas nebesikišo į tolimesnį kūrimą ir tai paliko evoliucijai. Jei tai bent kažkiek panašu į tiesą, priešinti sukūrimą ir evoliuciją yra kvaila.

Biblinis sukūrimas buvo skirtas senovės žmonėms padėti suvokti pasaulį. Jo nereikėtų prilyginti naujausioms mokslininkų teorijoms apie visatos sukūrimą.

Komentarai

  1. Nemanau kad visata tai simuliacijos padarinys, simuliacija kompiuterinis duomenų apdorojimas paremtas (logika?). Mokslininkai jau seniai atrado reiškinių visatoje, kurie nepaaiškinami logika, pvz kaip žmogaus energetinio lauko įtaka žemei. Magnetinių laukų virpesiai jau net pagaunami kosmose palydovais, realiai ta nepaaiškinamas reiškinys, toliau, kitose visatos vietose negalioja fizikos dėsniai, kuriuos mes patys patiriam čia, paukščių tako galaktikoje, jei tiesiog visiškai kitokie. Nors kompiuterių modeliacijos rodo kad taip būti negali. Taigi aš linkęs tikėti, kad visata nėra kompiuterinė simuliacija, nebent tai labai pažangus kompiuteris :) kas žino, kol kas kliaujamės vaizduote.

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Visko gali būti. Gal tai nėra tiesa, o gal dalis tiesos yra ;)

      Panaikinti

Rašyti komentarą

Populiarūs įrašai