[Trumpai] Ar politikai gali nurodinėti, kaip piliečiams gyventi?

Vakar seimo nariai balsavo dėl Konstitucijos 38 straipsnio pakeitimo projekto, kuriame apibrėžiama šeimos sąvoka. Konstitucijai pakeisti pritrūko tik vieno balso.

Ar politikai gali keisti Konstituciją ir nurodinėti, kaip piliečiams gyventi? Manau, kad ne. Reikia surengti referendumą ar plebiscitą, kad patys nuspręstume, kaip norime gyventi. Tokiu būdu užkirstume kelią Konstitucijos interpretacijoms ir politikų norui įsiteikti vienai ar kitai grupei žmonių.

Taip pat manau, kad su kiekvienais rinkimais reikia rengti plebiscitus dėl svarbiausių Seimo priimtų ir svarstomų įstatymų.

Komentarai

 1. Esu seksualinių mažumų atstovas. Perskaitęs tavo trumpą asmeninę nuomonę dėl vakarykščio balsavimo, apibrėžiančio Šeimos - kaip vyro ir moters santuoką - nesėkmingai priimtą projekto pakeitimą, negaliu nepareikšti savo asmeninio ambicijų ir sąmoningo pasipiktinimo. Drįstu teigti, kad referendumas ar plebiscitas Seimo nariams padarytų didžiulę Meškos paslaugą. Ką turiu omenyje?
  Didžioji visuomenės dalis balsavime vienareikšmiškai įrodytų, kad Marijos žemė - ne vieta seksualinių mažumų atstovų grupėms. Čia negyvena kitokie žmonės. Nesvarbu, kad esame barbarų, bananų, laukinių šalis - nepaneigsiu fakto. Asmeniškai džiaugiuosi, kad dėl projekto įtvirtinimo vakar Seimo posėdyje nedalyvavo gėjų siaubas - Petras Gražulis ir nesugadino mano vakaryštės pakilios nuotaikos. Ačiū už dėmesį!

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Manau, kad šis projektas niekaip nesusijęs su LGBT. LGBT aktualus yra partnerystės įstatymas.

   Panaikinti

Rašyti komentarą

Populiarūs įrašai