[Trumpai] Ar Latvių gatvė balsavo už Conchita Wurst?

Euroviziją laimėjo transvestitas iš Austrijos Conchita Wurst. Asmeniškai man nei šilta, nei šalta - daina graži, įsimintina išvaizda. To žiūrovams ir reikia.

Nebūtų problemos, jei negyventume informacinio karo laiku. Dabar Putino chebra rusams, ukrainiečiams, baltarusiams ir mums patiems rodys pirštu į Conchita ir sakys "štai kokia Europa!". Net nereikia ir sakyti - tai jau veikia.

Lietuva - šalis, remianti Ukrainą - transvestitui skyrė antrą vietą. Skandalas! "rusai ir rytų ukrainiečiai, žiūrėkite kas remia Ukrainos valdžią!". Jei dirbčiau Rusijos ambasadoje, tikrai balsuočiau už Conchitą.

Šie nekalti įvykiai parodo, kad Vakarai info karą su Rusiją pralaimi, tačiau atsitiesti visada galima. Tereikia suvokti, kokiu laikotarpiu gyvename. Deja, Vakarai šito dar nesuvokia. Gal laikas atsimerkti?

Papildyta gegužės 13, 14:20
Klydau manydamas, kad tai transvestitas. Conchita Wurst - tik barzdą prisiklijavęs vyras.

Komentarai

 1. Transvestitas ir yra moterimi persirengęs vyras. Transeksualas yra lytį pasikeitęs vyras, t.y. tapęs moterimi.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Ką reiškia personažas? Tas vaikinas yra gėjus, kuris viešumoje rodosi tik apsirengęs moterimi. T.y. jis yra transvestitas. Neturiu nieko prieš, tik norėjau paaiškinti sąvokas. Štai jo namai: http://www.lrytas.lt/pramogos/eurovizija2014/eurovizijos-nugaletoja-c-wurst-parode-savo-namus-ir-mylimaji.htm

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Gal jis ir gėjus, o gal ir ne. Šou pasaulyje yra daug išsigalvojimų, bet man tai visai nesvarbu.

   Eidamas į konkursą ar šiaip į viešumą lengviau išpopuliarėti su personažu. Pvz. Aistis Mickevičius išpopuliarėjo su pensininko personažu (beje, neseniai vienoje TV jis vaidino moterį). Tas pats ir su austru. Susikūrė personažą, tam personažui sukūrė gyvenimą, kurį dabar ir rodo.

   P.S. Pats balsavau už https://www.youtube.com/watch?v=a-NSVFBKU-4

   Panaikinti
  2. Suomių daina faina. O aš balsavau už austrą. Domėjausi jo biografija. Vaikinas gėjus, mažame miestelyje kentė patyčias. Dabar jo sukurtas personažas nori pasakyti visiems, kad jie nebijotų būti tuo, kuo nori būti. Šokiruojanti išvaizda pasirinkta specialiai, kad atkreiptų dėmesį. Laimėjus Conchita pasakė, Mes nesustabdomi. Tai žodžiai prieš priespaudą ir homofobiją.

   Panaikinti

Rašyti komentarą

Populiarūs įrašai