[Trumpai] 13 milijonų sąmokslo teorijų mėgėjai paleido į orą. Kiek dar jie taškys mūsų pinigus?

Referendume šį sekmadienį laimėjo sveikas protas. Tikiu, kad taip atsitiktų ir dėl kitų socialistinių referendumų, nes dauguma piliečių kvailystėms nepasiduoda. Tai yra gerai, bet ką daryti su mažumą?

Ką daryti su tais piliečiais, kurie tiki pasakomis apie keturias rankas, chemtreilus ir žemę siurbiančius ateivius? Jie iš šio referendumo nieko nepasimokė, nes, pasak jų, tikrų lietuvių likę 268 tūkstančių. Kas tada likę? Ateiviai?

Tie 268 tūkstančių  piliečių labai aktyviai dalyvauja visose rinkimuose ir balsuoja už panašius į save kandidatus.

Taigi, problema yra rimta ir, jei nieko nedarysime, bus paleista vėjais labai daug mūsų pinigų. Mano pasiūlymas labai paprastas, bet nepopuliarus - didinti minimalų partijų narių skaičių. Dabar jis yra 2000. Galima didinti iki 3000.

Antras žingsnis - trys pagrindinės partijos TS-LKD, LSDP ir LRLS turi prisitraukti marginalus. Žinoma, tai daugeliui nepatiks, bet kito kelio nematau. Būdami didžiosiose partijose, jie pakenks mažiau nei būnant atskirai.

Trečias žingsnis - jei visuomenei kyla nerimas, būtina apie tai kalbėtis, o ne ignoruoti problemą.

Ketvirtas žingsnis - rauti socializmą nuo pat šaknų. Nemaža visuomenės dalis nori reguliuoti kitų žmonių gyvenimus. Politikai tam mielai pritaria. Būtina tam pasakyti STOP.

Kaip ir viskas ;)

Komentarai

Populiarūs įrašai