Šios vasaros pirkiniai

Dvi savaites atostogavau prie Baltųjų Lakajų ežero. Oras buvo neblogas. Nelabai norėjau grįžti namo. Buvo labai gera ir dėl oro, ir dėl vieno pirkinio. Pradėsiu nuo nenusisekusio pirkinio.

Nenusisekęs pirkinys

Norėjau šiai vasarai nusipirkti gerą ilgalaikę pavėsinę. Sumokėjau 77 eurus ir po kelių minučių nuo pastatymo ji pradėjo lūžinėti ir plyšti. Bandysiu atgauti pinigus, nes sumokėjau tikrai daug.

Pavykęs pirkinys
Dvi vasaras atkentėję keturvietėje palapinėje (urve), šią vasarą nusipirkome "didesnę" palapinę Skandika Helsinki 6 už 273 eurus (dabar galima ją nusipirkti už €255).
Perkant galvojau, kad palapinė bus aukštesnė ir šiek tiek didesnę už ankstesnę. Realybė buvo kitokia. Palapinė labai didelė ir plati. Prieangis dvigubai didesnis nei įprastai, o miegamoji dalis yra aukšta ir plati.
Tai turi ir privalumų (daug vietos) ir trūkumų (sudėtinga rasti lygią vietą).
Džiaugiuosi palapine, tačiau dabar pirkčiau siauresnę Skandika Canyon II.

Pabaigai
Tikiuosi šią vasarą dar išvažiuoti kelioms dienoms, nes buvo tikrai gera.

Atnaujinta rugpjūčio 1 d
Savaitgalį pratęsiau atostogas. Viskas liko kaip palikau. Palapinė stovi, pavėsinė taip pat.
Palapinė turi vieną minusą. Jis nėra svarbus mokant €273, tačiau perkant už pilną kainą (€437) tai yra didelis trūkumas. Tai yra prieangio dugnas.
Prieangio dugnas nėra prisegamas prie palapinės. Jis tiesiog patiesiamas. Kitose brangiose palapinėse dugnas yra prisegamas, kad niekas neprilįstų. Daugiau trūkumų nepastebėjau.

Komentarai

Populiarūs įrašai