Atviro kodo naujienos #28

Šią savaitę - dauguma naujienų apie Ubuntu.


Apie monitorių ir kompą:
Praeitame įraše paskelbiau, kad pirkčiau naudotą monitorių. Negavau jokių pasiūlymų.
Gal tai nėra blogai. Šeštadienį sužinojau, kad kompas nepalaiko skaitmeninio signalo (2012m pirktas kompas nepalaiko skaitmenos!). Taigi, rasti tinkamą Full HD monitorių sudėtinga.
Nežinau, ką daryti. Samsung T220 rodo gedimo požymius, o kompas dar normaliai veikia. Jei dar kokius dvejus metus atlaikytų, nebebūtų gaila keisti kompą ;)

Komentarai

  1. O ką tiksliau reiškia 'rodo gedimo požymius?' Mūsų kompas pastreiguodavo gan dažnai, bet prieš jau visai sugendant dar naudojom labai ilgai. Čia aišku kiekvienu atveju vis kitaip. Bet kol kas bent jau ir kompas ir telikas gerai veikia, tai kažkaip patapom net truputį vienašališki :) Tik aš nelabai daug išmanau apie techniką, bet man vyras minėjo, kad kartais būna galimybė jungti TV su ekranu ar kažkaip pan. Tai jei turi TV, gal bent jau laikinas variantas gali būti? Beje, mes visai galvojame apie tv keitimą. Senojo kaip ir nebereikės, tad galėtumėm už sutartinę kainą parduoti :) Nes naująjį jau esam nusižiūrėję: https://www.elektromarkt.lt/lt/ue40j5202akxxh-samsung-led-televizorius ir po teisybei aš jau greičiau noriu sutvarkyt tą reikalą :))))

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Jau keletą mėnesių monitorius veikia be problemų. Anksčiau įjungus monitorių mirksėdavo ekranas. Jei atlaikys dar 2-3 metus, keisiu kompą ir pirksiu 4K monitorių.

      Panaikinti

Rašyti komentarą

Populiarūs įrašai