Antraštės #152

Straipsniai ir naujienos.

  • Su Linux suderinamo branduolio rašymas Rust – dirbau su nauju operacinės sistemos branduoliu Kerla  parašytu nuo nulio Rust, kurio tikslas yra būti suderinamas su Linux ABI lygiu. Kitaip tariant, palaikykite nemodifikuotų Linux dvejetainių failų paleidimą! 
  • Kraustymasis su Perseverance – parodos, įskaitant viso masto Perseverance modelius ir Ingenuity marso sraigtasparnį, bus eksponuojamos visos šalies muziejuose.
  • Nuotolinis darbalaukis ir ekrano perdavimas Wayland– Nuotolinio darbalaukio funkcijos įdiegtos ne Mutter, o „GNOME Remote Desktop“. GNOME Remote Desktop šiuo metu palaiko „ekrano bendrinimą“, dar vadinamą „nuotolinės pagalbos“ režimu per VNC arba RDP. VNC palaikymas teikiamas per LibVNCServer, o KPP – per FreeRDP.
  • GNOME nuotolinio darbalaukio RDP sąrankos vadovas – KPP serveris gnome-remote-desktop šiuo metu dar neturi vartotojo sąsajos, kurią būtų galima nustatyti. Kad būtų galima naudoti KPP serverį, serverio sertifikatą, privatų rakto failą ir kredencialus reikia sukurti rankiniu būdu.
  • Zoom palaiko nuolatinę prieigą prie pagrindinių naudotojų su reklamavimo programa
  • Verta laukti: Fedora Linux 35 jau čia! – Mes perjungėme numatytąją garso sistemą į PipeWire sistemoje Fedora Linux 34, o dabar tai tobuliname pridėdami naują WirePlumber seanso tvarkyklę. WirePlumber leidžia labiau tinkinti garso ir vaizdo politiką ir taisykles. Tai suteikia turtingesnę kūrimo patirtį ir prideda įrišimų daugeliui kalbų.
  • WirePlumber 0.4.4 dokumentacija – WirePlumber yra modulinė PipeWire sesijos / politikos tvarkyklė ir GObject pagrindu sukurta aukšto lygio biblioteka, apimanti PipeWire API, suteikianti patogumo rašant demono modulius ir išorinius PipeWire valdymo įrankius.

Komentarai

Populiarūs įrašai