[Trumpai] "Mozilla Firefox 3.5" - lėta, bet patogi naršyklė

Anksčiau, lygindamas "Firefox" ir kitas naršykles, maniau, kad ugninė lapė yra pati greičiausia. Šiandien išbandžiau "Google Chrome for Linux (beta)" ir manau, kad ji yra greičiausia.

Bet kas iš to? "Google Chrome" man nėra patogi ir ją naudočiau tik tada, kai greitai reikia kažką surasti. Laukiu naujų "Firefox" versijų. Gal jos bus greitesnės ;) O gal "Firefox 3.5" lėta, nes naudoju daug plėtinių ;)

"Firefox" tapo populiari tik dėl plėtinių. Atsisakęs plėtinių, prarasčiau patogumą. Tikiuosi, kad greičio problemos bus išspręstos jau kitais metais ;)

Komentarai

 1. Argi ta sekundė ar dvi kažką realiai keičia? Neskubėk gyventi ;)

  AtsakytiPanaikinti
 2. http://acid3.acidtests.org Google Chrome ir Opera surenka 100/100, o Firefox 3.5 - 92/100.

  AtsakytiPanaikinti
 3. O ar geri kokius nors gaiviuosius gėrimus? Kažkodėl net neabejoju, kad geri. Ten irgi testai parodė, kad pilna negerų medžiagų. Bet nuo to juk neimi pats spausti sulčių iš ką tik nuskintų obuolių, taip?

  AtsakytiPanaikinti
 4. Firefox naudoju ir naudosiu, nes ji man patogiausia, bet tikrai nėra greičiausia :(

  P.S. Limonadų aš negeriu ;)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Anyway, darai kažką, kas yra nesveika, nenaudinga ar pan. Dėl firefox pritariu. Patogiausia.
  Tačiau kuo remdamasis parašei, kad ji išplito tik dėl plėtinių?

  AtsakytiPanaikinti
 6. Tą rašo spauda, tačiau gal perdėjau, nes Firefox išpopuliarino spauda ir vartotojai ją reklamuodami.

  AtsakytiPanaikinti
 7. Tas pats CBL rašė, kad dėl plėtinių išpopuliarėjo :) BET tuo metu ji ir greičiausia buvo, dabar tik chromas aplenkė ją, bet kaip žmogus minėjo nereikia skubėt ir taupyt šimtąsias sekundės dalis :) spėsim :) man ir FF geriausias ir ne tik dėl "extentions" bet i bendrai paėmus valdymas patogus, meniu pažįstamas, galu gale lengvai keičiamas, palaikymas labai geras beja juk laukia dvi naujos versijos, kuriose greitis TIKRAI padidės, o tas google chrome toli gražu ne toks geras, jis tinkamas eiliniam internautui, bet programuotojui, ar bloggeriui jo tikrai per maža, Na dar Opera visai neprasta, bet joje priedai pridėti vartotojo neklausiant, ir lieka, dažnai net nepanaudoti.

  AtsakytiPanaikinti
 8. https://chrome.google.com/extensions
  Rasi daugelį plėtinių kaip ir firefoxe tik ,kad skirti chrome

  AtsakytiPanaikinti

Rašyti komentarą

Populiarūs įrašai