Idėja: žaidimai naršyklėje

Mano nuomone, problema dėl Linux žaidimų trūkumo išsispręstų, jei žaidimai būtų paleidžiami naršyklėje.

Manau, jei išpopuliarės internetinės OS (kaip "Google chrome OS"), žaidimų kūrėjai bus priversti savo produkciją perkelti į naršyklę.

Jei taip atsitiktų, už mėgstamus žaidimus gali tekti mokėti vienkartinį, mėnesinį ar metinį mokestį. "Piratams" tai būtų bloga naujiena, bet, jei mokestis būtų nedidelis (pvz. 15 eurų metams arba 1,5 euro  mėnesiui), daugelis gali sutikti legalizuotis.

Kita problema - interneto greitis. Dideliems žaidimas gali reikėti greito interneto ryšio, tačiau tiekėjai gali padidinti greitį ir problema išsispręs.

Jei dabar tai atrodo tik fantazavimai, po 2-3 metų gal bus tai normalu ir užmiršime diegiamus žaidimus ;)

Komentarai

  1. jai zaidimai nebus diegiami, o pasileis per naršyklę, tai jų grafikas bus toli gražu ne tobula, ir nebus kaip išnaudoti šiuolaikiniuskompiuterius, geras pavyzdys runescape naršyklinis vaidmenų žaidimas, grafika pasiekė maksimumą o jai toli gražu iki tobulumo, bet procesorių tai apkrauna nemenkai, na nežinau man patinka seni geri geležyje veikiantys žaidimai su aukšta grafika

    AtsakytiPanaikinti
  2. Kodėl prasta grafika? Vaikai mėgsta žaisti ToonTown, tai grafika gan gera ;)

    AtsakytiPanaikinti
  3. Na taip, yra tinkamu zaidimui, bet gal aš čia kiek išrankus megstu žaidimus išnaudojančius agea physiX technologiją, kol kas linux jokia distribucija to padaryti negali, ko man ir gaila, bet tikėkimės pritaikys laikui begant

    AtsakytiPanaikinti

Rašyti komentarą

Populiarūs įrašai