Blogų reklamos savaitė

Paskelbus blogų reklamos savaitę, pradėjau galvoti, kuriuos tinklaraščius pareklamuoti. Daugelį jų įrašai skelbiami blogeriai.net tinklalapyje, tačiau keletas ten neregistruota. Taigi, juos ir išskirsiu:

Tai tiek ;) Dauguma anksčiau skaitytų tinklaraščių (apie IT, atvirą kodą, muziką) mirė :(

Komentarai

 1. Vieni miršta, kiti gimsta, tad nereiktų taip pesimistiškai žiūrėti. Blogų reklamos savaitė juk tam ir skirta, kad galėtume vieni kitus atrasti ir sustiprėti :-)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Gimsta? Parašyk 5 gyvus tinklaraščius apie IT ;) Na, keli yra, pvz. Radiocool, SkaitykIT, Tamsoje.lt. Daugiau neišvardinsiu. Gal nebėra poreikio, pvz aš skaitau angliškus tinklaraščius apie IT. Bet norėčiau, kad atgimtų nežinau.lt, Linuksoidas, sirex.lt ;)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Išvardinai jau ir pats kelis. Matai, būtent tam, kad galėtume atrasti naujus - tam gi ir reklamuojame vertus dėmesio.

  Ir tikrai galiu kirsti lažybų, kad tarp tų, kas buvo minimi įvairiuose bloguose šią savaitę atrastum dar 5 apie IT rašančius tinklaraščius.

  O tarp tau gal nežinomų, bet, tikiuosi įdomių, parekomenduočiau http://www.ismanija.lt - gal ne grynas IT, bet labai vertas.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Tomai, kodėl Jūsų įrašų nebėra blogeriai.net?

  AtsakytiPanaikinti
 5. Tamsoje.lt neseniai atsinaujino. Autorius konkretizuoja savo blogą. Reikia laukti rezultato. Stebėti. ;)

  P.S.: Autorius - tai aš... :)

  AtsakytiPanaikinti

Rašyti komentarą

Populiarūs įrašai