[Filmas] My name is Khan | Mano vardas yra Khanas (2010)


Aprašas:
Rizvanas Khanas, musulmonas iš Indijos, atvažiuoja iš San Francisko ir gyvena ten su savo broliu ir sužadėtine. Rizvanas, kuris kenčia nuo Aspergerio Sindromo, įsimyli Mandirą. Nepaisant jo šeimos protestų, jie susituokia ir kartu pradeda nedideli verslą. Jie gyvena laimingai iki 2001 metų rugsėjo 11 d. kada požiūris į musulmonus smarkiai pasikeičia. Kai įvyksta tragedija, Mandira tampa morališkai sugniuždyta ir jų santykiuose atsiranda įtrūkimas. Rizvanas pasimetęs ir labai nusiminęs dėl to, kad jo viso gyvenimo meilė paliko jį. Kad ją susigražinti, jis sugalvoja jaudinančia ir įkvepiančią kelionę per visą Ameriką.


Nuomonė:

Ieškojau filmo mamai ir išrinkau šį. Aš taip pat jį žiūrėjau. Man patiko pagrindinio herojaus protas, tolerancija ir siekimas tikslo. Įstrigo šie žodžiai - "yra tik du žmonių tipai - geri žmonės ir blogi žmonės".
Siūlau filmą žiūrėti su šeima.

Komentarai

  1. Visai netyčia nugirdau kažką kalbant apie šitą filmą. Suintrigavo ir jau savaitę kaip atsisiunčiau, bet niekaip neprisiruošiu pažiūrėt šito filmo. O kad nebūtų komentaras šiaip sau, siūlau pačiūrėt "Dykumų gėlė". Knyga kaip visada įdomesnė, bet filmas irgi labai jaudinantis. Rekomenduoju. http://www.linkomanija.net/details?117768.Desert_Flower__Wustenblume_2009_DVDRip_XviD . aš vėlgi nuorodą į rusišką dedu, bet yra ir angliškas variantas.

    AtsakytiPanaikinti

Rašyti komentarą

Populiarūs įrašai