[Citata] Žurnalistas Borisas Obrazcovas apie tikėjimą ir religiją

Žurnalisto Boriso Obrazcovo mintys:

Kada plėšikai su sutanomis pradeda užgrobti visuomenei priklausančią nuosavybę, o paskui dar ima diktuoti, kaip rengtis ir kaip kalbėti -čia jau aš ir prieš tokią religiją ir prieš tokius jos atstovus.

Visada su dideliu nepasitikėjimu žvelgiau į šiuos barzdotus transvestitus (sutikit, sunku kitaip vadinti vyrus, nešiojančius sukneles). Galvoju, kad atsakydami į bažnytines klejones, verta pareikalauti, kad jie nustotų rengtis moteriškai, nusikirptų barzdas ir nustotų apsikabinėti visokiais žaisliukais. Iš viso tarp tikėjimo ir religijos bedugnė ne mažesnė nei tarp rojaus ir pragaro.
Tikėjimas reikalingas kiekvienam žmogui, kad gelbėtų ir padėtų gyventi šitame žiauriame pasaulyje. Tai labai asmeniška, neišstatoma visų apžiūrai. O religija - kaip tik demonstruoja save, savotiškas striptizas. Dar daugiau, mano galva, religija - tai kvailių, kuriuos apgaudinėja, ir niekšų, kurie apgaudinėja, bendrumas.

Straipsnį apie žurnalisto gautą baudą skaitykite čia.

Komentarai

  1. Keista, kad būdamas žurnalistu, autorius taip bijo ar gal nekenčia "vyrų su sijonais", tikriausiai jis nėra matęs škotų karių iš "Narsiosios Širdies" ir nežino, kaip rengėsi Spartakas ir kiti daugelio epochų kariai :)

    Dėvėti kelnes dar nereiškia būti vyru!

    AtsakytiPanaikinti

Rašyti komentarą

Populiarūs įrašai