Trumpai apie seimo nario rinkimus Ukmergėje

Seimo nario rinkimai Ukmergėje vyko dėl J. Veselkos, kuris buvo išrinktas vienmandatėje, mirties. Naujus rinkimus laimėjo K. Grybauskas.

Manau, kad rinkimai buvo sąžiningi, tačiau turiu ir pastebėjimų:
 1. Ukmergėje gerokai prieš rinkimus buvo kalbama, kad bus išrinktas K. Grybauskas (kurį ukmergiškiai vadina vagimi). Taigi, man kyla klausimas, kodėl rinkėjai balsavo už "vagį" (kaip jie patys vadina Grybauską).
 2. Kadangi turiu fizinę negalią, turėjau balsuoti namuose. Deja, man tokios sąlygos nebuvo sudarytos. Penktadienį ir šeštadienį buvau namuose, tačiau niekas iš rinkimų apylinkės neatėjo.
  Žinau, kad iš rinkimų apylinkės į namus balsuoti neatėjo ir dar pas kelis kitus žmones.
Taigi, tokie mano pastebėjimai. Tikiuosi, kad per kitus rinkimus tokių problemų nebebus ir balsuoti galės visi norintys ;)

Komentarai

 1. kaip gaunate balsavimo lapelį reikia sakyti kad balsuosit namuose, užpildai prašymą ir viskas, visada gali paskambinti i vietinę apylinkę ir viskas bus sutvarkyta. namuose balsuoti gali virš 70 m arba judėjimo sunkumų turintys.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Rudenį prieš rinkimus užpildėme prašymą, kad visuose rinkimuose balsuosiu namuose. Tada sakė, kad daugiau nebereikės pildyti prašymų.

   Panaikinti

Rašyti komentarą

Populiarūs įrašai