[Trumpai] Kovo 11-oji. Kas mane neramina?

Sveikinu su Nepriklausomybės atkūrimo diena. Nors esame nepriklausomi jau 23-us metus, pastebiu laisvės mažėjimą, o ne didėjimą. Tai mane labai neramina.
Išskirsiu tai į du punktus:
 1. Tautinio jaunimo eitynių antikonstitucinis uždraudimus. Liberalus Vilniaus meras draudžia jaunimui švęsti valstybės nepriklausomybę. Nenustebčiau, jei koks raudonspalvis politikierius uždraustų, bet Zuokas - liberalas! Rinkėjai turėtų to neužmiršti ir per ateinančius savivaldybių rinkimus įvertinti.
 2. Žmonių (norėjau rašyti "visuomenės", bet jos Lietuvoje dar yra mažai) kvailėjimas. Skaitydamas gautus laiškus, pastebiu didėjančią lietuvių beraštystę ir nesugebėjimą perprasti minčių. Tai, mano nuomone, yra didelis pavojus valstybei.
  Beraštystė ir kvailėjimas kelia pavojų ne tik siauram ratui žmonių, bet ir visai valstybei. Tokie žmonės balsuoja rinkimuose ir įtakoja visų mūsų gyvenimą. Už ką jie balsuoja galima nuspėti. Tai - tokie patys kvailiai arba jais apsimetantys (kaip Uspaskich, Butkevičius, Paksas ar Venckienė).
Tai ką daryti? Šviesti žmones ir kovoti už savo laisvę (jei to reikia).

Komentarai

 1. Nematau, pro kur Zuokas būtų liberalas. Greičiau atvirkščiai - kaip ir libcentristai, vienas iš bandančių pasiimti gražų žodį ir pavaizduoti belenką.

  O bendrai tai aš irgi pastebiu ganėtinai aiškius požymius, kad iš lėto judama link kažkokių apribojimų.

  Vat neseniai Dainius Radzevičius ėmė kelti triukšmą, kad kai kurie seimūnai sugalvojo įvesti BK straipsnį, pagal kurį baustų žurnalistus už paviešinimą medžiagos, kuri gali būti susijusi su ikiteisminiais tyrimais ar šiaip kokiomis nors įslaptintomis bylomis.

  AtsakytiPanaikinti

Rašyti komentarą

Populiarūs įrašai