2009 m. sausio 7 d., trečiadienis

Ar paprastas vartotojas pajustų skirtumą tarp Windows ir Linux Mint?

Įsivaizduokime paprastą interneto vartotoją, kuris žaidžia tik kortomis, naršo internete ir kartais naudojasi "Word'u". Jei staiga "sukeistume" "Windows" su "Mint", ar jis pastebėtų pasikeitimą?

Manau, jis pagalvotų, kad instaliuota kiti "Windows'ai". Jei naudojosi "Firefox" naršykle, jokių pasikeitimų nebūtų. Dėl žaidimų, manau, problemų nebūtų, nes kortų žaidimai "Mint'e" taip pat yra. Gali kilti problemų dėl "OpenOffice" formato, jei jis siųstų ODF failą "Windows" vartotojui, kuris naudojasi senesne "MS Office" versija. Manau, ši problema su laiku turėtų išsispręsti. Ką manote Jūs?

1 komentaras:

  1. vizualiai Openoffice ir MS office skiriasi. na bet turbūt toks pats skirtumas kaip ir office XP /2003 ir office Vista. Vistos office man irgi reikia nardyti ir klaidžioti kai ko nors reikia. Taigi taigi išvis neblogas būtų pasikeitimas į OO

    o šiaip neįgudęs vartotojas gal ir nepastebėtų :) bet žaidimų pavadinimai skiriasi. O kadangi naujokas vartotojas viską gaudo vizualiai, o ne skaito ir galvoja kaip kur patekti. Jis tik žino ką spausti kad būtų tas ir tas :)

    AtsakytiPanaikinti