2010 m. gruodžio 10 d., penktadienis

Atnaujinta tinklaraščio išvaizda

Šiandien, turėdamas laisvo laiko, nusprendžiau paeksperimentuoti su tinklaraščio išvaizda. Įsijungiau "Blogger" šablonų kūrimo priemonę ir ... matote rezultatą ;)

Ankstesniame šablone nepatiko jo plotis, nes trūkdavo vietos paveikslėliams, reikėjo mažinti video. Dabar tinklaraščio įrašų plotis - 550px, todėl nieko mažinti nereikės ;)

P.S. Parašykite komentarą apie naująją tinklaraščio išvaizdą bei padovanokite vaikams 5 centus spausdami mygtuką prisidėk ir tu (tai Jums nieko nekainuos). Jei mygtuko nematote, išjunkite reklamų blokavimą (AdBlock ar kt).

5 komentarai:

 1. Išvaizdą per marga, pjauna per akis, sunku skaityti norisi iškart nusisukti, paieškok ko nors švelnesnio.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Baltas tekstas ir juodas fonas ne kažką... http://blog.tatham.oddie.com.au/2008/10/13/why-light-text-on-dark-background-is-a-bad-idea/

  o šiaip šoninis sidebaras ne per ilgas? gal geriau du dėt? retai kas žemyn tiek daug slenka.. ;)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Normaliai:). As irgi kazka panasaus pakeiciau neseniai pas save, nes video atsibodo irgi mazint:), nu ir siaip- norejosi kazko naujo:). Gal tik patarciau fona ne baltą o koki spalvota, bent jau smelio spalvos- maloniau akiai kazkaip...

  AtsakytiPanaikinti
 4. Smėlio spalvos tinkamos neradau, todėl parinkau melsvą. Dar norėčiau pagražinti tinklaraščio pavadinimą (padaryti koliažą ar pan). Ką manote?

  AtsakytiPanaikinti