Ubuntu 11.04 skaitliukai Jūsų tinklalapiui ar tinklaraščiui

Ubuntu 11.04 skaitliukai jau sukurti, todėl naudojantiems atviro kodo programas ar joms prijaučiantiems siūlau juos įsidėti į savo tinklalapius ar tinklaraščius. Taigi, pasirenkame skaitliuką, įsidedame ir laukiame stabilios Ubuntu Natty versijos ;)

Komentarai

 1. Pagirtina! niekur dar jų nemačiau, labai greitai sureaguoji! :) Na, tai laukiam to stebuklo, alpha 3 mane sužavėjo, tai galutinė versija manau pateiks dar kažką malonaus :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Skaičiau, kad Linux Mint 11 bus diegiama naujesnė programinė įranga. Taigi, nors man Unity visai patinka, galiu gegužę grįžti prie Mint ;)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Va kaip!, Na tai būtinai parašyk apžvalgą kaip ji tau patiks, ar nepatiks, nes mint aš naudojau labai seniai, net nebepamenu jos vardo, tai tada ji manęs nesužavėjo. Nors dabar gali stipriai pasikeitus būt bet unity man pakankamai smagi tai gal ir liksiu su ubuntu, o tas softas.. pakentėsiu ir atnaujins :D svarbiausia malonumas naudotis :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Dar nežinau ar grįšiu prie Mint, nes AKMC, kur rašau naujienas, daugiau orientuota į Ubuntu. Ubuntu 11.04 naudos dar Gnome2, o Mint 11 - jau Gnome3. Todėl gali būti nemažai skirtumų tarp šių distribucijų ;)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Aš manau (ir remiuosi kitų žmonių patirtim), kad neverta skubėt prie to naujausio softo, nes klaidos būna dar neištaisytos pilnai ir kelia gan daug bėdų :), o ubuntu, jie gal lėčiau atsinaujina, bet užtikrintai, naudoja programas kurios jau vistiek didesnį laiko tarpą testuojamos. Tiesą sakant su gnome 3 nesusipažinęs dar, o tai kaip čia iš viso išeina, ubuntu naudos unity ar gnome 3? su tais UI gan painu darosi.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Ubuntu 11.04 naudos Unity, kurtą Gnome 2.32 pagrindu. Linux Mint 11 naudos Gnome3 ;)

  AtsakytiPanaikinti
 7. o dabar supratau :) ką gi, mint tada turės šį tą kvepiančio gamykliniais dažais. Bet aš vistiek už ubuntu, o tai ta unity bus kuriama ant gnome 3? ar ubuntu naudos tiesiog gnome 3? kokie planai nežinai?

  AtsakytiPanaikinti
 8. Ubuntu 11.04 nenaudos Gnome3. Unity kuriama Gnome 2.32 pagrindu.

  AtsakytiPanaikinti
 9. Jau supratau pasiskaitinėjau :) o kaip dėl mint išleidimo, jei jis kuriamas ant ubuntu, tai kada apytiksliai po ubuntu pasirodymo išeina ir mint?

  AtsakytiPanaikinti
 10. Mint išleidžia po 3-5 savaičių nuo Ubuntu išleidimo. Bus gegužės gale - birželio pradžioje ;)

  AtsakytiPanaikinti

Rašyti komentarą

Populiarūs įrašai