Antraštės #73

Qt, Apple M1, PeerTube ir kita.

  • Qt LTS versijos bus uždarojo kodo - Qt kompanija teiks LTS leidimus tik komercinius, taigi ir uždaro kodo. "Problema ta, kad šie leidimai iš tikrųjų nebėra palaikomi. Jei yra saugos problema arba reikalinga pataisa, reikalinga tam tikriems tikslinių operacinių sistemų pokyčiams palaikyti, atvirojo kodo vartotojai to neištaisys, išskyrus neparengta 6.0 versija. " .
  • Shell UX atnaujinimas - naujas dizainas sukėlė didelį susidomėjimą ir komentarus, dėl kurių mes visi labai džiaugiamės. Šiame įraše norėjau pateikti atnaujintą informaciją apie tai, kur yra iniciatyva. Taip pat noriu pasinaudoti proga ir atsakyti į kelis iškilusius klausimus.
  • Apple M1 GPU skirstymas (I dalis) - prieš kelias savaites įsigijau „Mac Mini“ su M1 GPU kaip kūrimo tikslą, kad galėčiau ištirti instrukcijų rinkinį ir komandų srautą, suprasti GPU architektūrą anksčiau viešai nesuprantamu lygiu, ir galų gale paspartinti „Mesa“ tvarkyklės kūrimą aparatinei įrangai. Šiandien aš pasiekiau savo pirmąjį etapą: dabar jau pakankamai suprantu instrukcijų rinkinį, kad išardyčiau paprastus šešėlius naudodamas nemokamą ir atviro kodo įrankių grandinę, išleistą GitHub.
  • NVIDIA pasirengusi palaikyti aparatinės įrangos pagreitintą XWayland - NVIDIA specialistas Erik Kurzinger pateikė xserver „GitLab“ suliejimo užklausą pavadinimu Xwayland: Palaikomas aparatinės įrangos atvaizdavimas naudojant patentuotą„ NVIDIA “tvarkyklę“. patentuotas NVIDIA tvarkyklė, skirta aparatinei įrangai pagreitinti GL ir Vulkan atvaizdavimą naudojant Xwayland “. Kurzinger ir toliau mini, kad vairuotojui išėjus su reikalingais kabliais, šis kodas turėtų „tiesiog pradėti veikti“.
  •  PeerTube v3  leidimas - alternatyva YouTube.

Komentarai

Populiarūs įrašai