Antraštės #74

Intel, OpenSUSE ir kitos naujienos.

 

  • Intel Xe MAX kol kas reikia dviejų Linux branduolių - tai reiškia, kad turite naudoti grafikos procesoriaus pagreitintą VM - gera žinia yra tai, kad Xe MAX grafika gali būti naudojama grafikos procesoriaus pagreitintai Linux virtualiajai mašinai. Blogos naujienos yra tai, kad Xe MAX palaikymas dar neleidžia pagrindiniam kompiuteriui naudoti dGPU už virtualios mašinos konteksto, nes jam veikti reikalingi „du skirtingi [Linux] branduoliai“ kartu su integruota grafika.
  • Intel GVT-g - ArchWiki - Intel GVT-g yra technologija, užtikrinanti tarpinį Intel grafikos procesoriaus (Broadwell ir naujesnių) įrenginių pralaidumą. Jis gali būti naudojamas virtualiai tvarkant kelių svečių virtualių mašinų grafikos procesorių, efektyviai užtikrinant beveik natūralų grafikos našumą virtualioje mašinoje ir vis tiek leidžiant jūsų pagrindiniam kompiuteriui normaliai naudoti virtualizuotą grafikos procesorių.
  • openSUSE / opi: „OBS paketų diegėjas“ (CLI) - ieškokite ir įdiekite beveik visus openSUSE ir SLE paketus.
  • GPU-Viewer for Linux - Šiuo projektu siekiama užfiksuoti visas svarbias „glxinfo“, „vulkaninfo“ ir „clinfo“ detales GUI. Projektas rengiamas naudojant python 3 pygobject su GTK3.

Komentarai

Populiarūs įrašai