Antraštės #78

Naujienos ir programos.

  • Saugumo atskleidimas 2: HACS, Font Awesome ir kitų pritaikytų integracijų pažeidžiamumai - rasta daugybė pasirinktinių integracijų, leidusių užpuolikui pavogti bet kokį failą neprisijungus. Anksčiau įdiegtų pataisymų nepakako. 
  • FEDORA-2021-48866282e5 - Chromium saugos naujinimas -
    Daug galvojau, ar norėčiau toliau išlaikyti „Chromium“ paketą „Fedora“, turėdamas omenyje tai, kad daugelis (dauguma?) Vartotojų bus sumišę / susierzinę, kai API funkcijos, tokios kaip sinchronizavimas ir geografinė padėtis, nustos veikti be jokios priežasties. Galų gale nusprendžiau tęsti kol kas, nes buvo bent keli vartotojai, kurie neprieštaravo, o jei sustosiu, kažkas kitas pradės iš naujo ir aklai susidurs su šia problema.

 

  • Paspartinkite tikrai atviro kodo Elasticsearch paiešką - siekdami užtikrinti, kad abiejų paketų atvirojo kodo versijos išliktų prieinamos ir gerai palaikomos, taip pat ir mūsų pačių pasiūlymuose, šiandien skelbiame, kad AWS paspartins kurti ir prižiūrėti ALv2 licencijuotą atvirojo kodo Elasticsearch ir Kibana.
  • Jellyfin 10.7.0 leidimas - „SyncPlay“, skirtas TV laidoms ir muzikai, žymiai patobulintas žiniatinklio našumas, naujovinimas į .NET SDK 5.0, kad pagerėtų vidinės programos veikimas, ir dar daugiau!

Komentarai

Populiarūs įrašai