Antraštės #179

Mokslas, konteineriai ir Ansible.

  • Naujos NASA juodosios skylės sonifikacijos su remiksu – tam tikrais atžvilgiais ši sonifikacija skiriasi nuo bet kurio kito anksčiau atlikto sonifikavimo, nes persvarstomos tikrosios garso bangos, aptiktos NASA Chandra rentgeno observatorijos duomenyse. Populiari klaidinga nuomonė, kad erdvėje nėra garso, kyla iš to, kad didžioji erdvės dalis iš esmės yra vakuumas, nesuteikiantis terpės garso bangoms sklisti. Kita vertus, galaktikų spiečius turi daug dujų, kurios apgaubia šimtus ar net tūkstančius galaktikų, suteikdamos terpę garso bangoms sklisti.
  • LXD vs Docker – sistemos konteineriai (kaip paleidžiami LXD) yra panašūs į virtualias ar fizines mašinas. Juose veikia visa operacinė sistema, galite vykdyti bet kokio tipo darbo įkrovimą ir juos valdyti lygiai taip pat, kaip tvarkytumėte virtualią ar fizinę mašiną.
  • Ansible pagrindų mokymasis – Red Hat – Ansible yra atvirojo kodo IT automatizavimo variklis, kuris automatizuoja tiekimą, konfigūracijos valdymą, taikomųjų programų diegimą, orkestravimą ir daugelį kitų IT procesų.
  • Ansible 101 – standartai – šiame tinklaraštyje pateikiamas bendrų standartų arba geriausios praktikos, pagal kurią reikia gyventi rašant Ansible kodą, sąrašas. Tai neoficialus standartų sąrašas, pagrįstas asmenine patirtimi su šimtais klientų ir vystymo praktika, taikoma per daugelį metų.
  • Jeff Gerrling – Ansible 101 Youtube serija – Ansible 101 yra YouTube vaizdo įrašų serija, kuri pradėta 2020 m. kovo mėn., siekiant padėti žmonėms tobulinti savo automatizavimo įgūdžius mokantis Ansible per pasaulinę koronaviruso pandemiją. Nors visi buvo izoliuoti namuose, ši serija subūrė žmones, kad išmoktų naujų vertingų įgūdžių.

Komentarai

Populiarūs įrašai