2009 m. balandžio 2 d., ketvirtadienis

Kodėl nestojau į aukštąją mokyklą?

Neseniai perskaičiau vienastoks įrašą "Ar gali būti profesionalas, baigęs biblioteką?" ir nusprendžiau parašyti savo istoriją.

Nuo gimimo turiu fizinę negalią. Nuo 8-erių metų namuose lankiau "mokyklą". Ateidavo į namus mokytojai, kurie vedė normalias pamokas ir užduodavo namų darbų. Namų darbus atlikdavau kompiuteriu, kuriuos vertindavo normaliai. Dažniausi pažymiai būdavo 8-10-ukai (gavau ir 6-tuką).

Nuo 6 klasės pradėjau domėtis IT. Skaičiau žurnalus "Kompiuterija" ir "Naujoji komunikacija". Po kelių metų kompą pats sutvarkydavau.

12 klasėje pradėjau ieškoti universitetų, kur galima studijuoti nuotoliniu būdu (išvykti iš namų būtų problematiška). Norėjau studijuoti inžinerinę informatiką, todėl teko kreiptis į Kauno technikos universitetą (KTU) ir Vilniaus Gedimino technikos universitetą. Deja, tinkamų sąlygų niekas nepasiūlė :(

Rudenį nusipirkome naują kompą ir savarankiškai pradėjau mokytis naudotis "Linux". Jau greitai bus 3 metai, kai baigiau mokyklą ;)

Jei būtų tinkamos sąlygos norėčiau studijuoti universitete ;)

7 komentarai:

 1. Tikėjimas gali kalnus nuverst. Nesustok žmogau, siek mokslo :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Taigi KTU siūlo nuotolinę programą. Tik ten retkarčiais reikia atvažiuot atsiskaitymams.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Turiu sveikatos problemų, tai KTU baigiau neakivaizdžiai. Ne IT, tai dalyvavimas būtinas buvo (laboratoriniai etc.) Kažką dar tada šnekėjo apie nuotolinį mokymą internetu. Bet tada dar turėjau tenkintis 56 kbps internetu, tai video ryšio nelabai būtų išėję palaikyti :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. na, kiek man yra zinoma, yra galimybiu ne vien tik univere mokytis kazka su IT ;) o universitetas lietuvoje - ispustas muilo burbulas. manyciau greitu metu sprogs po tu visu perestroikiu ;) o galbut gali bandyti mokytis uzsienyje nuotoliniu budu? ten gi ne tokia stagnacija :) o ir scholarship gali prasimusti is kokio maikrosofto :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Jop... Lietuvėlė brangioji, nusišikti jai. Bandei užsienio univerus?

  AtsakytiPanaikinti
 6. Kas liečia VGTU ir inžinerinę informatiką, tai galiu pridurti kad nieko nepraradai.

  AtsakytiPanaikinti