Atnaujinta tinklaraščio išvaizda

Šiandien, turėdamas laisvo laiko, nusprendžiau paeksperimentuoti su tinklaraščio išvaizda. Įsijungiau "Blogger" šablonų kūrimo priemonę ir ... matote rezultatą ;)

Ankstesniame šablone nepatiko jo plotis, nes trūkdavo vietos paveikslėliams, reikėjo mažinti video. Dabar tinklaraščio įrašų plotis - 550px, todėl nieko mažinti nereikės ;)

P.S. Parašykite komentarą apie naująją tinklaraščio išvaizdą bei padovanokite vaikams 5 centus spausdami mygtuką prisidėk ir tu (tai Jums nieko nekainuos). Jei mygtuko nematote, išjunkite reklamų blokavimą (AdBlock ar kt).

Komentarai

 1. Išvaizdą per marga, pjauna per akis, sunku skaityti norisi iškart nusisukti, paieškok ko nors švelnesnio.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Baltas tekstas ir juodas fonas ne kažką... http://blog.tatham.oddie.com.au/2008/10/13/why-light-text-on-dark-background-is-a-bad-idea/

  o šiaip šoninis sidebaras ne per ilgas? gal geriau du dėt? retai kas žemyn tiek daug slenka.. ;)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Normaliai:). As irgi kazka panasaus pakeiciau neseniai pas save, nes video atsibodo irgi mazint:), nu ir siaip- norejosi kazko naujo:). Gal tik patarciau fona ne baltą o koki spalvota, bent jau smelio spalvos- maloniau akiai kazkaip...

  AtsakytiPanaikinti
 4. Smėlio spalvos tinkamos neradau, todėl parinkau melsvą. Dar norėčiau pagražinti tinklaraščio pavadinimą (padaryti koliažą ar pan). Ką manote?

  AtsakytiPanaikinti

Rašyti komentarą

Populiarūs įrašai