Jau gavau kalėdinę dovaną - Gigabyte HD4550

Kalėdinę dovaną gavau jau vakar - vaizdo plokštę Gigabyte HD4550 (AMD/ATI). Jos labai reikėjo, nes senoji Nvidia GF7300GS striginėjo ir buvo kitų smulkių problemėlių.

Taigi, prieš su broliu keisdami plokštę, išdiegiau senas tvarkykles ir išjungiau kompą. Pakeitus plokštę, mano nuostabai, kompas atpažino monitorių ir raišką.

Tada atėjo eilė diegti tvarkykles, bet jų Ubuntu nerado ;( Nors ir be tvarkyklių vaizdas atrodė neblogai, norėjau kad viskas būtų tvarkingai. Tvarkyklių ieškojau per Google ir radau, kaip jas diegti per Synaptic. Deja, nieko nepavyko. Galiausiai Youtube radau video, kaip atsisiųsti tvarkykles iš AMD svetainės ir įdiegti. Pagal jį viską padariau ir dabar džiaugiuosi puikiu vaizdu ... tik kompas nebemato Samsung T220 monitoriaus. Na, bet tai nėra didelė problema ;)

P.S. Šventės, deja, ne visiems gali būti laukiamos. Kad taip neatsitiktų, padovanokite neturtingų šeimų vaikams 5 centus spausdami mygtuką prisidėk ir tu (tai Jums nieko nekainuos). Jei mygtuko nematote, išjunkite reklamų blokavimą (AdBlock ar kt).

Komentarai

Populiarūs įrašai