[Idėja] Serialai internete

Nervina, kai TV kanalai nutraukia žiūrimus serialus, todėl kilo idėja. Reikia naujo portalo, kuriame būtų galima žiūrėti subtitruotus ar įgarsintus lietuviškai serialus.

Toks portalas, mano nuomone, būtų labai populiarus ir pelningas ateityje (uždarbis iš reklamų ar papildomų paslaugų). Teoriškai galėtų nukentėti tik televizijos ir kino teatrai, tačiau retas internautas lankosi kino teatruose ar žiūri TV.

Patogumas
  • Serijas galima būtų prenumeruoti ir norimu laiku žiūrėti.
  • Daugelis internautų turi plačiaekranius monitorius, kurių vaizdo kokybė dažnai būna geresnė už vis dar populiarių kineskopinių televizorių.
  • Serialai nebūtų nutraukinėjami, todėl galima būtų matyti serialus nuo pirmos iki paskutinės serijos.
  • Už mokestį serijas galima būtų atsisiųsti ir žiūrėti turimame grotuve.
Savo nuomonę parašykite komentaruose ;)

Komentarai

  1. visiskai kvaila ideja. Visi naudojam torrentus ir kitas siuntimo priemones. Parsisiunti ir ziuri, ner jokios reiklamos kuri pas tave egzistuotu nes turetum is kazko pirkti tuos serialus. + dar islaidos uz tai kad kazkas igarsintu lietuviskai ar bent parasytu subtitrus. Taigi reklamos butu oi oi kiek pas tave o dalis zmoniu butent del to ir siunciasi serijas. Beje anglu kalba kuo toliau tuo mazesne problema. Na dar pridekim kad dauguma serialu leidziami ir ru tai paprastai zmogus bent viena is siu kalbu moka

    AtsakytiPanaikinti
  2. Na man ir geriausiai kompe žiūrėti, jai dar pc prie neto neprijungtas tai nešiojamu hdd įsikeli ir žiūri, tikrai patogiau

    AtsakytiPanaikinti

Rašyti komentarą

Populiarūs įrašai