Trumpai: "Ubuntu" prisitaikymas prie poreikių

Viena iš priežasčių, kodėl naudoju ne "Windows", ne "Linux Mint", ta, kad turiu specialių poreikių (turiu fizinę negalią) ir reikia tokios OS, kurią galima prisitaikyti, kad būtų patogu naudotis.

Kadangi dirbu tik su klaviatūra, labai svarbu turėti pelės pakaitalų. Tam yra pagalbinės technologijos, klaviatūros prieinamumo būklės elementas, "Gnome Do" ir klavišų susiejimų nustatymai. Naudojant šias priemones, darbas kompiuteriu gerokai palengvėja.

O ką turi "Windows"? Tik pagalbines technologijas. Dėl to kalti ne "Windows", o jų grafinė aplinka, kuri, kaip ir "Linux Mint" ar KDE, nėra pritaikyta lengvam konfigūravimui. Dėl šių priežasčių naudoju "Ubuntu" su "Gnome" aplinka ;)

Komentarai

 1. Paaiškinkit man pradedančiajam, ką turi Ubuntu, ko nėra ir negalima įsimest į Linux Mint?

  AtsakytiPanaikinti
 2. Man asmeniškai irgi gnomas itin patogus ir jy mėgstu labiausiai iš visų pateikiamų grafinių aplinkų, kde gražiau, bet ubuntu ir gnome itin patogus derinukas, tik gaila kad linux toks išsibarstęs, jie galetų teikti dėmesy kelioms distribucijoms o nekurt jų tiek daug tada rezultatas būtų dar geresnis, ir linux imtų absoliučią daugumą, windows nebebutų populiariausia.

  AtsakytiPanaikinti
 3. @Mantas Linux Mnt galima, taip pat, prisiderinti, bet galutinis variantas būna panašus į Ubuntu. Tad Kam ilgiau derint Mint, jei greičiau prisiderinu Ubuntu ;)

  P.S. Mano poreikiai specifiniai, kuriuos geriau tenkina Ubuntu ;)

  AtsakytiPanaikinti

Rašyti komentarą

Populiarūs įrašai