"Ubuntu 9.10 beta" video apžvalga


Jau rašiau apie "Ubuntu 9.10 beta", tačiau ten įkeltas video yra labai prastos kokybės. Dėl šios priežasties įkeliu naują video apžvalgą ;)

Komentarai

 1. Išbandžiau jau ubuntu 9.10 ir begalo nusivyliau, aišku dar 10 dienų jiems liko, bet nemanau kad kas pagerės, pirma tai garsas, jis TRAGIŠKAS vien kolonėlė džeržgia, kita cypia, kita traška, kitos visai negroja, ir gal pusdienį prasikrapščiau vien prie garso ir nieko nepešiau, kaip neveikė taip neveikė... toliau package manager'is labai striginėjo įrašant mėgiamas programas, kol galų gale berašydamas "netbeans" visiškai užlinko, toliau grafikos nustatymų net per nautilus išsaugoti nepavyko, nors ir direktoriją "chmoddinau" taigi vis po rr reikia nusistatyti reikiamą rezoliuciją, kartais kraunantis meta errorą ir pavyksta tik iš kelių kartų pasileisti... žodžiu nusivyliau, ar čia tik man taip nesiseka, bet mokslai spaudžia, sistema neveikė ir dar pareikalavo keliu dienų bereikalingų pastangų, kas nepaliko kitos ošities kaip įsirašyti windows 7 ir daryti darbus ten...
  kaip kitiems pirmoji pažintis su naująja ubuntu? gal vis gi sėkmingiau nei man?

  AtsakytiPanaikinti
 2. Na, Karolis rašo, kad jam ši versija labai patinka. Manau, kad problemas dar sutvarkys, nes šią savaitę išleis RC, o kitą savaitę FINAL. Šiaip finalinėse versijose pirmas dienas kartais būna problemų, bet po kokios savaitės atnaujinimai viską sutvarko. Todėl nenorintys turėti problemų, naują versiją gali išbandyti lapkričio viduryje.

  Aš ją diegsiu kitą dieną po išleidimo ir parašysiu įspūdžius tinklaraštyje ;)

  AtsakytiPanaikinti
 3. ooo gerai gerai rašyk :) bus įdomu paskaityt, gal pasitaisys situacija, nes bijau dabar diegtis ją.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Taisau savo nusiskundimus, viskas jau veikia surizikavau ir susitvarkiau :) beja updates eina ne dienom o valandom nauji. +mon4s itin stengiasi, reikai tik neskubet ir atid=iai tvarkytis, puiki os :)

  AtsakytiPanaikinti

Rašyti komentarą

Populiarūs įrašai