Kam reikia "Windows 7"?


"KDE 4.3" turi daugiau galimybių už "Windows 7" (po Naujųjų išleis naują KDE versiją). Taigi, kam brangiai mokėti už tai, ką galima turėti beveik nemokamai?

Komentarai

 1. Kaip suprasti "beveik nemokamai"?

  AtsakytiPanaikinti
 2. Nesulyginami dalykai.. Windows ir KDE. Ir kalba eina ne apie aero ir kitus vizualinius zaisliukus o apie darbo patoguma. Microsoft windows zymiai geriau veikia po Win7 nei po KDE.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Windows 7 naudoju tikrai ne dėl išvaizdos, o dėl programų, žaidimų ir viso kito gėrio :) Linukse jaučiuos surištom rankom.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Dienos topas: "Microsoft Windows žymiai geriau veikia po Win7 nei po KDE" :)))) Ir kas baisiausiai - tenka sutikti :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Kvailoki tokie įrašai man atrodo, vietoje to, kad užsiimtu rimtu Linux OS populiarinimu, stengiamasi tik įkasti Windows 7... Ir sunku suprasti, kodėl yra kopijuojamos Windows 7 sąvybės, jei, pagal Jus, ši OS yra tokia prasta ir nereikalinga?

  AtsakytiPanaikinti
 6. microsoft windows zymiai geriau veikia po win 7 nei po kde :D :D :D :D luzau :D nemirtingas:D

  AtsakytiPanaikinti
 7. "Beveik nemokamai" reiškia, kad, nors "Linux" yra nemokamas, tačiau kartais reikia mokėti, pvz. už ilgalaikį palaikymą (aktualu tik verslui). Taip pat yra ir komercinių programų. Paprastiems vartotojams neturėtų būti tai labai svarbu.

  Mano nuomone, "Linux" dar turi pabaigti spręsti problemas dėl žaidimų. O kas dėl KDE, mano nuomone, geriau naudoti "Gnome" ;)

  AtsakytiPanaikinti

Rašyti komentarą

Populiarūs įrašai