[Trumpai] "Microsoft" vilioja linux'istus


Galbūt jau matėte šią nuotrauką. Mano nuomone, tai yra Linux vartotojų viliojimas pereiti prie "MS Windows 7" ir bijojimas prarasti esamus vartotojus bei tam tikras spaudimas vartotojams, kad atsinaujintų "MS Windows".

Komentarai

 1. Ką tu čia nusišneki? :D Čia gi grynų gryniausias sarkazmas, pažiūrėk į Linus'o veido išraišką. Aš kievkeiną kartą žiūrėdamas raitaus :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Gal ir sarkazmas, bet kiekvienas žmogus gali suprasti kitaip ;)

  AtsakytiPanaikinti
 3. klausymas truputį nukrypstantis nuo temos, bet juk linux nemokama irgi tik LAIKINAI ar aš klystu? jos palaikymas konkrečiai ubuntu yra vos 18 menesių, ar panašiai, o kas tada jai versijos neatnaujini? jos palaikyma nutraukia? nes kiek esu girdėjąs tai jis tampa mokamas, nelabai čia gerai... ir kas dar radau tikrai gerų linux programų bet jos IRGI jau tapo mokamomis nors seniau buvo platinamos laisvai, kai kurie programuotojai forumuose skelbia kad linux laukia windows dalia, kuo jie taps populeresni, tuo daugiau apmokamų programų atsiras, ir galų gale niekuo nesiskirs nuo windows nes daug ką reikės pirkti, nes JAU PRADŽIA yra, jau kuriamos programos apmokestinamos kūrėjų kurie vis skelbia "gana dirbti už dyką, ir mums reikia gyventi, laikai sunkūs ir tai jaučiasi vis labiau ir labiau" tai ištraukiau iš konkretaus forumo, jai rasiu vėl mestelėsiu linką, taigi, ką manot? ar tik nesibaigs tos nemokamos programos, joms tobulėjant ir pritraukiant vis daugiau vartotojų?

  AtsakytiPanaikinti
 4. mm, ar tu gal nezinai kad prie to stendo besisypsantis yra linusas torvaldas linuxo pradininkas? tai cia tikrai yra pokstas o ne koks tai raginimas pereit ant win'u

  AtsakytiPanaikinti
 5. @Pixel Ubuntu LTS versijų palaikymas iki 5 metų. Retai kas per tiek laiko neperinstaliuoja OS. Na, rekomenduojama Ubuntu atnaujinti bent kas dviejus metus, t. y. naudoti naujausią LTS versiją.
  Dėl programų. Ubuntu pprogramos (kaip ir Windows) būna atviro ir uždaro kodo. Rekomenduojama naudoti atviro kodo programas, bet kartais tenka pirkti komercines uždaro kodo programas arba mokėti už atviro kodo programų tobulinimą (jei reikia specifinių galimybių). Tai, mano nuomone, nėra blogai, nes atviro kodo programų kūrėja turi progą užsidirbti.

  AtsakytiPanaikinti
 6. pradetu game normalisu ant linux leisti windows ate pasakiciau :D

  AtsakytiPanaikinti
 7. Čia gal Kinijoj nuotrauka daryta, kur tie Windowsai nelegalūs pardavinėjami jau buvo kelios savaitės prieš oficialų release'ą?
  Dėl programų Linux. Yra komercinių, yra atviro kodo. O atviro kodo programa nereiškia, kad ji yra visiškai nemokama. Už ją, jei sugebi, gali paimt pinigus. Bet jei užsiplėši daug, atsiras, kas pateiks nemokamai kažką analogiško...

  AtsakytiPanaikinti
 8. Pixel, pasibaigus palaikymo terminui prašoma atnaujinti OS. Susimokėti už tolimesnį palaikymą negalima. Palaikymas nutraukiamas visiškai.

  Nuotraukos istorija tokia: Microsoft nusprendė tą pačią dieną, kai vyko Linux foundation konferencija, išleisti Windows 7 ir netgi pastatyti kioskelį kitoj gatvės pusėj, kur turėjo vykti konferencija. Tad nenuostabu, jog Linus was spotted there...
  „During a break, we decided to make some fun of Microsoft and dragged Linus over there. When we arrived there, Linus was sold immediately on the product as you can see in the picture. At least that's what the sales guy thought. He obviously had no idea who he was dealing with. But in the end Linus surprisingly did not buy a copy. Wise man!“
  http://picasaweb.google.com/cschlaeger/JapanLinuxSymposium#5395358413061926434

  Va šitą informaciją turėjai pateikti, manau, mat nelabai čia aišku pirmą kartą pamačius kas čia vyksta ir kodėl čia kas ką vilioja kur pereiti. (: Pirma mintis šovus į galvą pamačius šitą įrašą - manai, jog Linux vilioja pereiti per Windows ((: .

  AtsakytiPanaikinti

Rašyti komentarą

Populiarūs įrašai