Idėja: "Firefox" vartotojo paskyra

Spalio gale perinstaliuosiu OS. Pagrindinė problema, kuri bus po perinstaliavimo - "Firefox" plėtinių diegimas ir įvairių duomenų prisiminimas ir suvedimas (slaptažodžiai, vardai...).

Todėl kilo tokia idėja, kad "Firefox'e" galima būtų turėti savo paskyrą, kurioje būtų informacija apie naudojamus plėtinius, lankytus puslapius ir pan. Perinstaliavus naršyklę, nereikėtų diegti plėtinių, prisiminti adresų. Užtektų prisijungti prie savo "Firefox" paskyros. Ką manote?

Komentarai

 1. Prieš perinstaliuodamas, visada išsaugau profilio kopiją, o paskui sukišu atgal. Ir problema dingsta. O kai visa tai būna kokį kartą per metus, tai ir jokių paskyrų nebereikia.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Šiaip jo, daryti geriausia kaip Mantas siūlo.

  O tai ką tu siūlai iš esmės beveik egzistuoja: Mozilla Weave. Pats jo dar neprisiruošiau išbandyt. Jis teoriškai sinchronizuoja bookmarks'us, istoriją, slaptažodžius bei atidarytas korteles. Kaip suprantu teoriškai sinchronizuoja ir plėtinių nustatymus, tačiau, tam turi būti atitinkamai pritaikyti patys plėtiniai.

  Taip pat yra Xmarks, kuris sinchronizuoja Bookmarks'us ir slaptažodžius.

  AtsakytiPanaikinti
 3. visada galima rankiniu būdu perkopijuoti profilį arba pasinaudoti kad ir FEBE. Tada perinstaliavus tik įsidedi febe ir atstatai iš backupo. Visa tai nelabai suveikė kai keitėsi versijos iš 2 į 3, tiesiog daug pluginų neveikė.

  AtsakytiPanaikinti
 4. If you've ever chosen the standard laptop computer, you need to be informed on U . s . college-ruled and also wide-ruled newspaper, who has creases chilled during normal periods down the piece using a cut-off border privately. https://imgur.com/a/TeoWztC http://z31ht4ed4y.dip.jp https://imgur.com/a/SD2jGCu http://lywp1gfchr.dip.jp http://n7rxy0dqy6.dip.jp http://wiie9jcw1l.dip.jp https://imgur.com/a/RksSqPa

  AtsakytiPanaikinti

Rašyti komentarą

Populiarūs įrašai