Mintys, kaip pristabdyti "piratavimą"

Mano nuomone, šiandien legalių alternatyvų P2P nėra, todėl žmonės siunčiasi per P2P filmus, TV laidas ir serialus, muziką, knygas ir žurnalus.

Žmonės nori mėgstamą laidą ar filmą žiūrėti patogiu laiku ir nenori eiti prastu oru pirkti žurnalų. Taigi, tokiu atveju, ieškoma failų per P2P.

Ką reikėtų daryti televizijoms, spaudai ir muzikantams? Ieškoti būdų, kaip legaliai internete pateikti produktus. Galimas variantas: šalia laidų, filmų ar dainų įrašų talpinti reklamą. Tada gal televizijos, žiniasklaida ir muzikantai nebeverks dėl sumažėjusių pajamų. Kitu atveju gali padaugėti bankrotų :(

P.S. Pasiūlymas televizijoms: galite nupirkti žmonėms priedėlių skaitmeninei antžeminei TV ir nutraukti analoginės TV transliacijas. Išlaidų nebūtų daug, nes >52% gyventojų jau mato skaitmeninę TV, o sutaupyta būtų gana daug (analoginės TV transliacijos brangesnės nei skaitmeninės TV).

P.P.S. Mano nuomone, reikia bausti tik už piratinės programinės įrangos platinimą, nes dėl to nukenčia ir vartotojai (virusai, netikėtai "sugendančios" programos ir pan.)

Komentarai

Populiarūs įrašai